Aplikacje dla rowerzystow na androida

Obecnie niemal wszystek człowiek na świecie jest smartfona. Ich niska opłata oraz przyjemna dostępność sprawiła, że wystawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich użyteczność a zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten sposób telefonu komórkowego jest oceniany podobnie jako opcja dla laptopów i tabletów, zwłaszcza jeżeli stanowimy w podróży, a funkcja i ciężar naszego towarze nie pozwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że klienci z chęcią personalizują swoje smartfony w obecny rób, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do specjalnej aplikacji lub te z łatwością różnić się z ukochanymi i bliskimi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Zarówno dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie liczenie się wrażeniami z wypraw na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najkorzystniejszej dla nas trasy rowerowej i pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej zaleta polega na tym, iż w terminie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest jednoznaczna do przyjęta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która umożliwi nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych funkcji.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może pełnić jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa także do używania w stylu offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju drogi w zależności od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość postawienia na system marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zawsze z łatwością znajdziemy ulicę do domu, lecz również wskaże nam, gdzie najbliżej nas wybierają się kawiarnie czy bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z naprawą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje więc zatem wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie jesteśmy wystarczającej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na chwila dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: głowy nie posiadające w prawdziwym stopniu językiem angielskim mogą korzystać problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to jedynie kropla w morzu dodatków dokonanych w tytule większym albo mniejszym z treścią o rowerzystach. A o ile bycie ich wszystkich jest jako wysoce zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może okazać się bardzo wartościowe w dalszym użytkowaniu roweru.

płace i kadry