Czasopisma dla kadry zarzadzajacej

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, posiadając na bada organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Dobre i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to kluczowe wyzwanie. Mienie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej wstęp do jednych analiz i danych zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest przyjazne narzędzie, pozwalające na wydajną działalność na wszystkich stanowiskach. Przez system sprzedaży mamy okazję całościowo wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania na całe stany w przedsiębiorstwie. Czerpiąc z systemu mamy dowolność w twórz różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przebywając na zarządzaniu. Poprzez szereg ogromnych możliwości program sprawdza się w wszystkiego rodzaju sieciach sprzedaży, tworzących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze sprawdza się też w krótkich architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą dodatkowe elementy:

wysoki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego ćwiczeniem jest polecanie, zasób centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, odpowiada on oraz za jak najważniejsze wykorzystanie warunków panowania kampanii gospodarczej.

Program jest również specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za zadanie ma zapewnić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej ma także wiele wsparć dla konsumentów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.