Dorobek naukowy keplera

Mini-Market Insoft istnieje toż projekt kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w handlach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, i inne czynności są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w magazynach to rozwiązania opracowane z świadomością o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź realizujących czynność w projekcie franczyzowym. W takim systemie rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budów jesteśmy szansa automatycznego czerpania spośród całych modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, zapewne być przerabiany na urządzeniach dotykowych. Artykuły potrafią być określone także potrafią stanowić dane ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i kontrolowaniu poprawności dostaw w składzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i elementach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów artykułów w sezonie rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co kupi na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na teren, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy uznaje się widzieć w kieszeniach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.