Enova programista

Enowa to projekt płacowo – kadrowy przeznaczony do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program współdziała z Programem Płatnika, Rejestratorami Czasu Produkcji i środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia należyte wymagania polskiego ustawodawstwa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

tworzenie portali internetowych krakówTworzenie, projektowanie, pozycjonowanie stron Kraków

 

Dział kadr to rozbudowana ewidencja osobowa pozwalająca na komentarz i wgląd do informacji takich, jak: dane człowieka czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne i dane podatkowe – koszt oraz przysługujące ulgi. Enova zezwala na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu dodatkowe jest podanie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje kupią na produkcję dodatkowych opłat, ustalenie czasu produkcji i zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą drogą są ergonomiczne kalendarze, które pozwalają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od pierwotnego grafiku – obecności i nieobecności oraz współpracę z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia wystawienie na platformie zamieszczonych danych wydruków różnego rodzaju sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich przemianę w niniejszym programie.
Enova to plan płacowo – kadrowy wart polecenia. Dobry i przydatny w obsłudze. Raporty z reguły wyświetlanych informacjach można produkować w łatwy sposób, zaś niektóre dane oddadzą się importować do aparatu z Excela. Każdy element wprowadzanych danych kupi na przygotowanie dowolnego zestawienia. Sposób jest popularny w eksploatacji. Zakup programu to cała inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie wykorzystywanie to wspaniała inwestycja w nasz cenny godzina oraz finanse.