Garderoba z siedziskiem

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Toż nie tylko nadzieja na zdjęcie kilku zbędnych kilogramów, ale również na wymianę naszych nawyków żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do usunięcia ciężkostrawnej diety opartej na mięsie i nabiale oraz wzięcia ze zdrowia, jakie proponują nam sałatki.

Witaminy Sałatki stanowią dużą bombę witaminową. Dają nam one wszystkich elementów koniecznych do sprawnego działania układu. Polacy wciąż ale mają pasję do chętniejszego sięgania po artykuły pochodzenia zwierzęcego. Więc tak dużo wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca oraz nadciśnienie są jeszcze samą z pierwszych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja artykułów pochodzenia zwierzęcego minimalizują ryzyko wyżej wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o znacznie dużo delikatne niż ciało i nabiał. Mniej występują w stosunku pokarmowym, dzięki czemu po ich użytkowaniu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temu nie dostarczają one wywiadów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest więc czystsza i milsza dla polskiego układu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek dobrze nie jest trudne, szczególnie, jeżeli mamy odpowiednim sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że dokonamy je niezwykle szybko. Wystarczy tylko wybrać warzywa, z jakich potrzebujemy zrobić sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić sokiem z cytryny. W ciągu paru sekund mamy twardy i pełnowartościowy posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą czyste i ciepłe dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najodpowiedniejszym sposobem, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę, jest wrażenie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że może żyć ona o moc lepsza z dawnych polskich bigosów i schabowych. Co bardzo, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie potrzeba być szefem kuchni. Wystarczy wyobraźnia i myśl. To ale od nas zależy, z których składników stworzymy naszą ważną i naturalną sałatkę.