Krajalnica do frytek lodz

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde jak i miękkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została przeprowadzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Materiały z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które są dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co dużo przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały przygotowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje także zaopatrzona w profesjonalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak dostaje się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książce przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.