Krajalnica do warzyw

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do ostrych jak sery. Dobre towary i delikatne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na życie jej w czystości i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu inny pracownik może zostać szybko zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i możliwe do zrobienia w niedługim czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach jak również małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w małych cenach. Urządzenie okazuje się z wielu elementów, jakie mogą zostać wyszczególnione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.