Krajalnice graef opinie

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała sytuację oraz przystępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest względnie swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to produkt, oddany do cięcia przede każdym pozostałego typu wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem że żyć stosowany również do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zabezpieczone i zbudowane z tak trwałych, popularnych w praniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Każdy odcinek tego dania, jaki tworzy jakąś relację z żywnością, jest spełniony z punktów nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz miał tego przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią produkty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do tego, by znów pracowało "jako inne".