Krajalnice zelmer

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka jakość oraz łatwa cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest dość popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do krojenia przede wszystkim różnego typu wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem potrafi żyć wykorzystywany i do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest mocna i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sumy bezpieczne. Każde punkty zostały dobrze zabezpieczone i zbudowane z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy składnik tego narzędzia, jaki ma jakąkolwiek styczność z żywnością, jest uczyniony z faktów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz odczuwał tego problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią efekty do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić urządzenie do tego, by znów leczyło "jak nowe".