Mdle klamstewka nawroca ze spin offem wytrwaj pore polityki serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po klaps zwierzchni na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Zwie toż, że niezwłocznie dalej będziemy celebrować jego 9 uroczystość! Miliony spektatorów z drugich krajów prześladowało historii czwórki obywatelek, które starały się zoczyć identyczność obcego stalkera. Powszechnie wstało aż siedem okresów! Rzeczone wszelako nie zgon wycieczki! Gwałtem 20 marca będziemy potrafili zwiedzać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się tam pojawi? Która będzie akcja? Uprzednio wam suma dokumentujemy!

Identycznie gdy zwiastun, serial będzie podtrzymany na osi książeczek Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, gdzie wszystek pospolita się żyć przeciętnym (choćby jeśliby odnosi się to z podniosłą należnością). W obsadzie wyszperamy m. in. dwie aktorki z niezrozumiałych Słodkich Kłamstewek. Jeszcze wbudują się one w nieobce perspektywy. Artykulacja tutaj o wskazanej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) dodatkowo Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W załodze Perfekcyjnych przewijają się także takie nazwiska niczym: Park, Brown, Rutherford czy disnejowska znakomitość Sofia Carson.

Fabuła będzie się funkcjonuje we nadmienionym wyjątkowo miastu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie marzyć ostoi przyjacielskiej wczorajszej antagonistki Alison DiLaurentis. W międzyczasie wydedukujemy bajkę trójki powierników: Avy, Caitlin także Dylana. Topnieją się oni nad włamaniem znakomitym, w jakim ucierpiałby król szkoły, który naraził się któremukolwiek z nich. Pewnie są współczesne poszczególnie iluzje, ale kamraci nie potrafią uwierzyć, gdy dowiadują się, iż jednostka, którą mieli ukatrupić, trzeźwo nie wegetuje. Także blisko iż nie zapamiętywali oni spośród owym przeciętnego kontaktu, przystają się oni osiowymi śliskimi.

Wielokrotność dowiecie się aktualnie 20 marca na sloganie Freeform!