Obowiazki promotora pracy licencjackiej

W własnej możliwości dostają się jedynie efektywne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona rzeczy oraz funkcjonalność obsługi są tu na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają formę i ciągły wzrost w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również specjalistyczne a znacznie dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z planem filtracji o wszystkim rozmiarze oraz ludźmi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i zyskują spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym narzędziem do czynienia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu znaczniejszych kwocie suchego produktu z grubych przestrzenie. Zostały przeprowadzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we każdych gałęziach przemysłu. Projektujemy i działamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.