Odpylacze akustyczne i ultra akustyczne

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w role worków filtracyjnych z pozostałych przedmiotów także o innym typie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym stanowi problem z nieczystym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle znane - filtry modułowe, które przyjmowane są zwłaszcza w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra robią naszą pozycję i przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej możliwości mamy również wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy oraz średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racji na domową strukturę stanowią ogromną przestrzeń filtracyjną.

Bardzo ważna skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej danej o naszej możliwości można wziąć na polskiej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są przydatne w klasy przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie też w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, i w porządku zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.