Planowanie slubu 2 lata wczesniej

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu stanowi bolesnym doświadczeniem. I nie zależy więc z tego czy ślub korzystamy z intelektu albo jest wówczas znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w spokoju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to idealne spraw o których pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię kobietą zatem ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jak sądził, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W układu z ostatnim obrączki ślubne i wymagały być zachowane w współczesnym trendu. Wymyśliliśmy, iż ma toż być związanie białego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa moda także styl na przyzwyczajenie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie kiedy kolejny pierścionek, to dla mojego chłopa to swoista nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze grali w tych obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i właśnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały też dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub również ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko stanowiło ją przekonać, iż to dodatkowo nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w tym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, iż na duży ślub przyjdzie. W tyle odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w efekcie nadszedł ten spory dzień. Pogoda była udana, słońce świeciło, co podobno jest korzystnym prognostykiem na przyszłość. Nie zakładam żadnych przesądów, natomiast ten bardzo mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej jesteśmy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w końcu te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz partnerem i żoną. Stanowili wysoce pozytywni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było efektu. Wszyscy cieszyli się do białego rana. To stanowił tak wyjątkowy dzień.