Program dla firmy spedycyjnej

Oprogramowanie Enova chodzi do klasy ERP (Enterprise Resource Planning), czyli programów wspomagających zarządzaniem zasobami nazwy oraz przedsiębiorstwa. Jego producentem jest Soneta Sp. z o.o. Aplikacja ta wyprodukowana istnieje w sposób modułowy. Każdy z nich oddaje za nowy obszar bycia firmy (fakturowanie, rozliczanie płac, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, magazyn, windykacja itd.). Oprogramowanie można zakupić u autoryzowanego partnera enova kraków.

płace i kadryComarch ERP Optima Płace i Kadry Plus | Systemy ERP | POLKAS

Program Enova jest znacznie efektywny. Współdziała dobrze z oprogramowaniem specjalistycznym i nowymi systemami operacyjnymi. Przeznaczony stanowi dla firm niskich i średnich idących w rozmaitych branżach. Jego eksploatacja stanowi daleko popularna dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu. Niepotrzebne są więc dodatkowe i wspaniałe szkolenia spośród jego obsługi.
Oprogramowanie Enova daje szansę rzeczy w komforcie. jest rozwiązaniem miłym i wielkim. W razie jakichś problemów spośród jego obsługą można umówić się z producentem lub autoryzowanym przedstawicielem, który odpowie na każde pytania. Dodatkowo umowa licencyjna zapewnia klientowi wstęp do “ostatniej linii telefonicznej” ze specjalistami (5 dni w tygodniu).
Program Enova gra na polskim rynku już z roku 2002 natomiast w niniejszym okresie zyskał zaufanie ok. 6500 instytucji i przedsiębiorstw. Został także wyróżniony nagrodą Innowacja Roku 2011 oraz Grand Prix CRM 2007.
Sposób ten poprawia się z upływem terminu do potrzeb konkretnej firmy. Jego rozbudowa nie potrzebuje jej zmiany, migracji danych i komunikacje bazy. Enova magazynuje bowiem określone przez cały okres funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wymianie podlegają tylko jedno elementy programu.
Soneta stworzyła i specjalną wersję oprogramowania dla kancelarii doradztwa podatkowego i biur rachunkowych. Dzięki niej możliwa jest obsługa klientów w obszarze księgowości w oparciu o ryczałt oraz księgi handlowe.