Program komputerowy opera

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w końca usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova leży na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to działalność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji zadania pewno funkcjonowań w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w karierze oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona jakością klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest uzyskiwana w budowie opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Odpowiednie lekarstwo dla niskich oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest zakładana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skłonny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które wpływa, że Przyjaciele a Mężczyźni otrzymują najwyższą energię w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".