Program ksiegowy wf fakir

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, siedzące w medium Windows, są niezwykle skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przemieszczać się tabulatorem. Są ponad firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania i oferty w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

https://berndson.pl/szkolenia-poznanSzkolenia Poznań | Szkolenia otwarte BERNDSON ♚ PREMIUM

Kolejnym odcinkiem programu jest moduł Płace. Dodaje on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie jeszcze na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że toż istnieć niezmiernie atrakcyjna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, jakie z drugich powodów mogą po nisku nie dojść do grupy klasycznej.