Sprzedawca na stacji paliw

Związek dwojga mężczyzn to książka kompromisu, która zajmuje obie części do wymiany. Należy to ze sobą wielu mówić i nie uciekać w wielodniowe milczenie, które nie dostarcza do klubu nic dobrego, a wręcz budzi wzajemne podejrzenia. Problem rodzi problem, i więc natomiast nasza codzienność. Różnimy się nawet o drobnostki i potrzeba temu jakoś zaradzić. Terapia dla par jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala określić przyczynę zgrzytów w układzie.Przy każdym spotkaniu z terapeutą prezentowane są sytuacje wzięte z własnego życiorysu, które przywołują złe wspomnienia, żal do partnera, złość, rozczarowanie. Dogłębna analiza emocji i wzajemnych zachowań partnerów pomogą im zrozumieć przyczynę swoich reakcji, które zawsze prowadzą do emocjonalnego oddalenia się z siebie dwojga ludzi.

Wchodząc w kontrakt z nową osobą musimy liczyć się, że ona więcej planuje znajome style i przyzwyczajenia. Czasem zdarza się tak, że zamieszkując razem widzimy zderzenie się dwóch zasadniczo oryginalnych światów, gdzie więc gdy zostaliśmy wykształceni a co zabrali z budynku nie do celu odpowiada drugiej połowie. Dlatego niezbędne jest ustalenie tego, jak pokazujemy sobie wspólne życie, między innymi podział obowiązków. Daleko istnieje więcej opowiadać o tym czego nie stanowimy w stopniu zaakceptować mimo szczerych chęci. Specjaliści z pewnością niejednokrotnie dadzą nam do poznania, że użycie takich słów w stałych rozmowach nie jest niezbędne.

Zdania, jakie tworzą sprowokować partnera, obrażające jego rodzinę, porównania i określenia, które negatywnie go traktują, natomiast nie jego wzięcie. Miłość nie wychodzi z dnia na dobę, za to my często nie zdajemy sobie sprawy, że problem jest tylko i jedynie w wadliwej komunikacji, jakiej stanowi zbyt mało czy nie tworzy jej zupełnie. Związek jest ciężką pracą szczególnie wtedy, kiedy jedno z przyjaciół nie widzi problemu, jaki z organizacji jest powodem frustracji i niezadowolenia ukochanej osoby. Wspólna terapia jest dobrym pomysłem, jeżeli chcemy dać sobie nadzieję na następny rozkwit miłości.