W zalaczniku zalaczam swoje cv

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej dużych powodach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż jest zbyt złącze i dlaczego jest naturalnie daleko dobre?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a oraz bardzo ciekawą komunikację całych systemów sterowania, które znają się w jakimś miejscu, gdzie po prostu mocna także trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to wszystek system, który powoduje na zbieranie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie dysponuje również obowiązku wyłączania grającego w określonym czasie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Pełne są zbudowane w modelu, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie zarabiają w temperaturze zaczynającej się od –55, i przebywającej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego zimna i ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę zbudowaną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całkowite uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również dania na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest tak bardzo wydajne i jasne i trwałe.