Windows 10 a ekran dotykowy

GASTRO POS jest programem, który powoduje na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo rozpowszechniony organizm na rynku gastronomicznym zajmuje się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w produkcji kelnerom także tym tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz długich szkoleń, oraz niezwykle ciężka forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z daleką paletą funkcji, bardzo dobra sprawdzi się w nie chociaż w małym, pojedynczym lokalu, ale jeszcze w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji
Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS jest daleko elastycznym systemem, jaki zachorujemy na zbytu. W relacje od profilu lokalu, czy jest toż bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najlepsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo
Logowanie się naszych pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy kiedy i sukcesu jaki tworzy. W współzależności od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest kontakt do ludziach możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć;
dopasowanie ekranu do samych potrzeb;
kontrola rachunków oraz zamówień;
przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania;
obrazowa prezentacja sali;
rozliczenia kelnera w każdym elemencie;
zapisywanie czasu pracy;
brak trudności w modyfikowaniu potraw;
współpraca z kuchnią;
sprawdzanie zamówień i rachunków;
elastyczne kształtowanie cen;
kontrola ustalanych rabatów;
współpraca z planami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.